Kapstok van je familiegeschiedenis 2 – On line genealogisch onderzoek

Wanneer

vr 20-02-2026    
14:00 - 16:00

Waar

De Bieb Krommenie
Heiligeweg 170, Krommenie, 1561 DM

Evenement type

Ervaren onderzoeker Henk Remiëns neemt ons in een workshop met

presentatie mee langs verschillende genealogische bronnen op het internet. Veel websites zullen de revue passeren.

Om deze presentatie te kunnen volgen is geen speciale voorkennis nodig. Belangstelling voor genealogie is voldoende. Aan de hand van diverse voorbeelden wordt het gebruik van de internetbronnen gedemonstreerd.

Heb je specifieke vragen over het zoeken op internet? Neem je gegevens dan mee. We kunnen je dan mogelijk op weg helpen. Kunnen we je vraag niet meteen beantwoorden, dan krijg je later bericht.

De lezingen in het kader van De Kapstok van je Familiegeschiedenis worden verzorgd door vrijwilligers van de Nederlandse Genealogische Vereniging (NGV) – afdeling Zaanstreek-Waterland. Zij hebben veel ervaring met genealogisch onderzoek in archieven en on line.

In deze serie bijeenkomsten gaan we verder de diepte in. Heb je de eerste lezing gemist? Geen probleem, je kunt gewoon meedoen! De drie bijeenkomsten hebben elk een eigen thema.

 

Plaats: De Bieb voor de Zaanstreek Krommenie

Heiligeweg 107, 1561 DM  Krommenie

Datum: vrijdag 20 februari 2026

Tijd: 14.00 – 16.00 uur – inloop vanaf 13.30 uur.

Toegang vrij.

Voor de voorbereiding van de bijeenkomst  vinden wij het prettig

als je je aanmeldt via secretaris-zwa@ngv.nl