Agenda woensdag 15 oktober 2025

 wo 15-10-2025

 09:00 – 12:00

Senioren Inloop Zwembad Zaangolf in Koog a/d Zaan

Zwembad Zaangolf

 wo 15-10-2025

 13:30 – 16:00

 DGW Repair cafe

De Groote Weiver

 wo 15-10-2025

 14:00

Verdiepingsmiddag ‘Bijbel en Bezinning: Spannende verhalen … ook dat is de Bijbel’

Doopsgezinde Vermaning Zaandam

 wo 15-10-2025

 14:00 – 16:00

Workshop Realistisch Oog Tekenen

Atelier Fiona Hoogmoed in de Hoge Hoed

 wo 15-10-2025

 19:30

Alzheimer Café – Thema Dementie en levenseinde

Pennemes

 wo 15-10-2025

 19:30

Grote Zaanse Geschiedenis Quiz

Zaantheater

 wo 15-10-2025

 20:00

District 12 – Create Studios

Zaantheater

wo 15-10-2025

 00:00

presentatie  geven over de Westzaanse molens van vroeger en nu

Dorpshuis De Kwaker

Agenda weekend 11 en 12 oktober 2025

DIT WEEKEND | Musical: Slaapstad in rep en roer op muziek van Elvis | Huiskamertheater slaat brug tussen oud en nieuw Zaandijk | Rockende charitytrein De Karel | 57e editie Zaanse Bokketochie | Dubbelconcert HERFST: fanfare en harmonie bundelen krachten in Zaandijk | Roots aan de Zaan – Marike Jager | Inloopmiddag Historische Vereniging Koog-Zaandijk | Zaans Interkerkelijk Mannenkoor Sing-in | en veel meer

Agenda weekend 4 en 5 oktober 2025

Cover foto voor Jos van Beest ontvangt.. the Gino Basily Gipsy Band - Gipsy Party door Stichting Wormerveerse Vermaning

DIT WEEKEND | Jos van Beest ontvangt.. the Gino Basily Gipsy Band in de Wormerveerse Vermaning | Veteranendag Zaanstad | Verzamelbeurs in De Kolk | Kermis en Ronde van Assendelft | Open dag Boko biljart en denksport | Brucified – Tribute to Bruce Springsteen | The CineMusic Experience Films – Live in Concert | Rob Muntz: Van TV Dominee tot Hitler en weer terug! | Jos van Beest ontvangt.. the Gino Basily Gipsy Band | Zaanse Bigband in Dorpshuis de Kwaker | Jazz Inverdan – Monk on Viola/ Kristján Martinsson solo | ZaanFolk Sessie in De Melterij | Amazing Swing Quarte | en meer

De Magische Tour gaat niet door

Zaandam – De Magische Tour, die op 8 en 9 november georganiseerd zou worden in de binnenstad van Zaandam, gaat niet door. De organisatie krijgt niet tijdig de toestemming rond van Warner Bros, de licentiehouder van alles omtrent Harry Potter. Ook de bijbehorende Zweinstein-diners gaan niet door.

De Magische Tour werd in 2024 voor het eerst georganiseerd door Stadshart Zaandam in samenwerking met de Bullekerk en was een enorm succes. Duizenden bezoekers kwamen naar Zaandam om een glimp op te vangen van de magische wereld rond Harry Potter. Bezoekers werden op Station Zaandam verwelkomd door vrijwilligers, die verkleed waren als de personages uit de succesvolle serie. Zij deden daarna een speurtocht door de binnenstad van Zaandam, om uiteindelijk te eindigen in de tot Zweinstein omgetoverde Bullekerk. Tot ver over de stadsgrenzen werd over de succesvolle Tour gesproken.

Ook dit jaar werd de Magische Tour weer georganiseerd. De organisatie krijgt echter de toestemming van Warner Bros dit jaar niet rond en ziet zichzelf genoodzaakt de Tour te annuleren. Een grote teleurstelling voor de honderden bezoekers die een ticket gekocht hebben, en ook voor de vele vrijwilligers die al  maanden bezig zijn om de Tour voor te bereiden.

Niels Busch, directeur van de Bullekerk, beraadt zich op een nieuwe manier om volgend jaar toch weer een Magische Tour te kunnen organiseren. Want dat er behoefte bestaat om je voor een moment te wanen in een betoverende wereld, is meer dan gebleken.

Gepubliceerd op
Gecategoriseerd als Nieuws