Ruurd Walinga speelt ‘Ik zou maar thuisblijven’ in de Leliekerk

Wanneer

zo 07-09-2025    
10:30

Waar

Leliekerk - Ned. Gereformeerde Kerk
Lisdoddelaan 1, Krommenie, 1562 SK

Evenement type

Ruurd Walinga laat kerkbezoekers op heel andere manier naar het christelijke geloof en de kerk kijken.
Ruurd Walinga laat kerkbezoekers op heel andere manier naar het christelijke geloof en de kerk kijken. (Foto: David van der Schaaf)
 

Ruurd Walinga uit het Gelderse Geesteren laat de kerkbezoekers even op een heel andere manier naar het christelijke geloof en de kerk kijken. Thema van de voorstelling is: stel dat jij het voor het zeggen hebt. 

De cabaretier betrekt het publiek volop bij zijn verhaal. Als Walinga de baas was in de kerk of in de wereld zou hij alles anders doen. Voor gelovigen die het liefst alles bij het oude willen laten is de voorstelling niet bedoeld, want anders had je beter thuis kunnen blijven.

Lees verder Ruurd Walinga speelt ‘Ik zou maar thuisblijven’ in de Leliekerk in Krommenie | Al het nieuws uit Zaanstad