Kunstwedstrijd 9-Lives

Wanneer

vr 12-12-2025    
19:00

Waar

Hub14
Westzijde 14, Zaandam

Evenement type

9-Lives

9-Lives is een vriendelijke kunstwedstrijd dat eenmalig plaats vindt op vrijdag 12 december (19.00 uur) in Hub, het cultuur- en kunstcafé op de Westzijde 14 in Zaandam. Deze avond presenteren 9 kunstenaars een speciaal voor deze bijeenkomst gemaakt werk, vanuit een toegewezen naam. Vervolgens kiezen een jury en het publiek een winnaar.

Eind oktober kwamen de kunstenaars bij elkaar in DeLangeStudio van organisator David de Lange, in Wormer. Daar kregen zij een fictieve, niet bestaande naam toegewezen, waarmee ze aan de slag gingen om een uniek kunstwerk met een verhaal te maken, het ‘andere leven’ in het thema 9-Lives.

De juryleden tijdens de presentatie op 12 december zijn Mike de Vos en Alex J. Huber. Zij kiezen een winnaar en het publiek gaat stemmen. Hieruit rolt een definitieve winnaar. Mike de Vos maakt speciaal voor deze gelegenheid de prijs en het aandenken voor alle deelnemers. Alex J. Huber presenteert de bijeenkomst.

De deelnemende kunstenaars (en hun toegewezen namen zijn): Ksenia Lyakhova (met de naam Shift van Rendem), Teppo Korte (+ Bassie Stamper), Daniel Felipe (+ Vorine Achter), Monique Bout (+ Normen Harcourt), Linda Willemszoon (+ Percula Tops), Suzan van Ham (+ Matsziz Patsziz), Laura van Dijk (+ Kees van Onvolt), Wahe Ebrahimi (+ Lionella Johnson) en Leon van Wijk (+ Neoth Meporre).

Kom kijken en stem! Iedereen is op 12 december van harte welkom.

Het werk van de kunstenaars is in Hub te zien van 12 december t/m 21 januari 2026.

Dank aan de subsidiegevers voor dit project: het Zaanse kunstenaarsplatform Tengel en de gemeente Zaanstad.