Wanneer
Waar
Westzijde 75, Zaandam, 1506 ED
Evenement type

COV Zaanstreek zingt en danst op 16 november 2025
Eén van de speerpunten van COV Zaanstreek is om van tijd tot tijd de gebaande paden te verlaten als het gaat om repertoire en concertprogrammering, waarbij soms wordt samengewerkt met andere kunstdisciplines.
Song & Dance is een project met muziek van Stravinsky en tijdgenoten zoals Copland en Bernstein. Allen hadden affiniteit met jazz en volksmuziek. Dit geldt ook voor de Noors-Amerikaanse componist Ola Gjeilo en voor de Engelse componist John Rutter, die in de Engelse koortraditie patronen van volksmuziek en jazz gebruikte.
Herman Rouw en Wilma Broere begeleiden het geheel op vleugel. Zij spelen o.a. 5 stukken quatre mains, waarbij DanZin – de balletstudio van Suzanne Kranenburg – in eigen choreografie de muziek uitbeeldt in dans en ballet.
Koor, dirigent, pianisten en dansers bieden u een muzikale beleving aan die afwijkt van de gebruikelijke begaanbare paden. Spannend, uitdagend en zo de moeite waard!
Tickets: € 25,00 / €15,00 voor jongeren t/m 30 jaar en CJP-houders.
