Zomerschool | Laatje woorden spreken

Datum/Tijd
ma 03-07-2023
13:30 - 16:00 uur

Locatie
SMD Zaanstreek-Waterland
Pieter Lieftinckweg 2
1505 HX Zaandam

Categorieën


LAAT JE WOORDEN SPREKEN  

Docent :  Jacob Passander
Dag en tijd: Maandag 3 juli van 13.30 – 16.00 uur
Locatie: Pieter Lieftinckweg 2, Zaandam
Beschrijving: 

Jacob Passander is een bekende Zaanse woordkunstenaar. Naast (snel)dichter kent men hem ook als bevlogen verhalenverteller, zanger bij Hailander, En Baileys en woordkunstenaar bij kunstenaarscollectief City Coyote. Wat al die dingen gemeen hebben is zijn vermogen om woorden te laten spreken. Iedereen heeft het in zich om zijn of haar woorden echt te laten spreken. Of dit nu in de vorm van een gedachte, een gedicht, een verhaal of een presentatie is.

Voor deze zomerschool wil Jacob aan de gang gaan met de vraag; hoe kan ik mijn woorden echt laten spreken. Welke woorden of welk verhaal hoort bij mij?

Wat wil ik eigenlijk vertellen en welke vorm past daar bij?

Kortom, genoeg om te ontdekken.

In deze workshop zal jouw eigen vraag centraal staan, maar ook als je alleen wilt ervaren hoe je op een creatieve manier met woorden om kunt gaan is deze workshop geschikt.