Datum/Tijd
do 03-08-2023 - wo 13-09-2023
10:00 - 16:00 uur
Locatie
Bezoekerscentrum De Poelboerderij
Veerdijk 106
1531 MB Wormer
Categorieën
Vanaf 3 augustus tot en met 13 september 2023 is er in Bezoekerscentrum de Poelboerderij een tentoonstelling van werk van Kees Versteeg.
Het tentoongestelde werk bestaat uit linoleumsnedes (reductietechniek) en etsen. Daarnaast schilder ik in olieverf. In mijn jeugd heb ik privé-etsles gevolgd bij Peter Teeling in Wormerveer en schilderles bij Cor Heeck in Bakkum. Later ben ik afgestudeerd aan de Gerrit Rietveld Academie in 1980. In de jaren ’90 was ik docent aan de ABK Rotterdam (thans Willem de Kooning Academie), richting audiovisueel.
Ik maak voornamelijk figuratief werk, verstilde natuurimpressies en landschappelijke elementen. Voor een deel geïnspireerd door de ruige kusten van Cornwall en Noorwegen, maar ook het Noord-Hollandse duingebied.