Agenda weekend 9-10 november 2019

CULTUUR-WEEKEND aan de Zaan: Een weekend met maar liefst 85 activiteiten. Maar ook publiekstrekkers als Mega Snuffel Taets Hembrugterrein, Charming Dancing Days met haar jubileumvoorstelling: The Christmas Factory, Kristallnacht herdenking, Start Korfbal League-seizoen & Afterparty met AfterNoon! en The Fortunate Sons (USA) met A tribute to Creedence Clearwater Revival. Nog veel meer in de agenda 

za 09-11-2019 – zo 10-11-2019
Hele dag
Foto in zaanse streekdracht in het Jisperhuisje
Zaanse Schans, Zaandam
za 09-11-2019 – zo 10-11-2019
09:00 – 16:00
Mega Snuffel Zaandam
Taets Art and Event Park | Hembrugterrein, Zaandam
za 09-11-2019 – zo 10-11-2019
10:00 – 17:00
Gratis Rondleiding Czaar Peterhuisje
Czaar Peterhuisje, Zaandam
za 09-11-2019
10:00 – 17:00
Sjaal inruildag bij de Wereldwinkel
Wereldwinkel Zaandam, Zaandam
za 09-11-2019
10:00 – 20:00
Vogeltentoonstelling Gould Amadine
Partycentrum de Admiraal, Assendelft
za 09-11-2019 – zo 10-11-2019
10:00 – 17:00
Wevershuis en Kuiperij op de Zaanse Schans gratis toegankelijk
Zaanse Schans, Zaandam
za 09-11-2019
11:00 – 16:00
Happening in Poelenburg
Buurttuin De Oase Poelenburg, Zaandam
za 09-11-2019
11:00 – 16:00
Inloopworkshop Glasfusing
De Hooimaker, Assendelft
za 09-11-2019
12:00 – 15:00
December inloop Speelgoedbank Wormerveer
Het Zonnehuis, Wormerveer
za 09-11-2019 – zo 10-11-2019
12:00 – 16:00
Foto’s Hanneke Kruijver: nieuwe inzichten door inzoomen
Fort K’ijk bij Krommeniedijk, Uitgeest
za 09-11-2019 – zo 10-11-2019
12:00 – 17:30
Kindermuseum ArtZaanstad
Artzaanstad Kunstcentrum Zaanstad, Zaandam
za 09-11-2019
12:00 – 15:00
Monetje maken in het Monet Atelier
Het Monet Atelier, Zaandam
za 09-11-2019
12:00 – 17:00
Nieuwe expositie in het Theehuis | Verzameling in verscheidenheid
Theehuis Beeldentuin Zaandijk, Zaandijk
za 09-11-2019 – za 16-11-2019
13:00 – 15:30
Café Pride in De Groote Weiver
De Groote Weiver, Wormerveer
za 09-11-2019 – zo 10-11-2019
13:00 – 17:00
Expositie Marianne & Henk van der Pluijm in Zaans Groen
Zaans Groen, Zaandam
za 09-11-2019
13:00 – 15:00
Fluxlab | Verzin het – Maak het
Fluxus, Zaandam
za 09-11-2019 – zo 10-11-2019
13:00 – 17:00
Groepstentoonstelling van zes kunstenaars
Het Weefhuis, Zaandijk
za 09-11-2019
14:00
SvZ | Klaverjassen in Pennemes
Pennemes, Zaandam
za 09-11-2019 – zo 10-11-2019
14:00
Zaans Cultuurweekend met rondleiding Het HEM
Het HEM, Zaandam
za 09-11-2019 – zo 10-11-2019
14:00
Zaans Cultuurweekend | Kinderfilm | Ailo, het dappere rendier
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
za 09-11-2019
14:15
Film | And Then We Danced
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
za 09-11-2019 – zo 10-11-2019
15:00
Play Room Performance
PLAY Room, Zaandam
za 09-11-2019
15:00 – 17:00
Proef-proeverij Allemanja vinotheek
Malle Miek, Zaandijk
za 09-11-2019
15:00 – 16:30
Proefjes met Snoepjes! (7+) in het Hemlab
HEMLAB – Jeugdlab Zaandam, Koog aan de Zaan
za 09-11-2019
15:30 – 16:00
Luisteren naar Monet
Het Monet Atelier, Zaandam
za 09-11-2019
16:00
Concert aan de Zaan met Marcel Worms
Maroeska Metz, Wormerveer
za 09-11-2019
16:30
Film | Downton Abbey
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
za 09-11-2019
16:45
Film | The Interpreter
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
za 09-11-2019
17:00
“Wachet auf, ruft uns die Stimme”
Cultureel Centrum Bullekerk (Westzijderkerk), Zaandam
za 09-11-2019
18:30
Charming Dancing Days presenteert haar jubileumvoorstelling: The Christmas Factory
De KunstGreep, Oostzaan
za 09-11-2019
19:30
Film | Mjólk
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
za 09-11-2019
20:00 – 23:30
Dansen met de IJmondplayers
Wapen van Assendelft, Assendelft
za 09-11-2019
20:00
Herleving speelt ‘Wie… speelt met wie?’
Dorpshuis De Kwaker, Westzaan
za 09-11-2019
20:00
Kristallnacht herdenking i.s.m. 4 en 5 mei Comité Zaanstad
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
za 09-11-2019
20:00
Start Korfbal League-seizoen & Afterparty met AfterNoon!
Topsportcentrum De Koog, Koog aan de Zaan
za 09-11-2019
20:00
Stichting de Muziekkamer | Maat Saxophone Quartet
FluXus Muziekschool Pasveerzaal, Zaandam
za 09-11-2019
20:00
Toneelvereniging Steeds Voorwaarts speelt ‘To B or not to B’
Dorpshuis De Horn, Krommenie
za 09-11-2019
20:15
The Fortunate Sons (USA) – A tribute to Creedence Clearwater Revival
Zaantheater, Zaandam
za 09-11-2019
20:15
Toneel Hare Majesteit & Hare Zus
Café Zaanzicht, Zaandam
za 09-11-2019
20:15
UTOPIA | De lamentaties van Morales
Zuidervermaning Westzaan, Westzaan
za 09-11-2019
20:30
Jan Beuving – Rotatie
Zaantheater, Zaandam
za 09-11-2019
21:00
Wolter Kroes in Café ’t Centrum
Café ’t Centrum Noordhollandsch Bierhuis, Krommenie
za 09-11-2019
21:30
Film | Official Secrets
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
za 09-11-2019
21:45
Film | Beats
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
za 09-11-2019
22:00
Cranq – Shock Therapy
Podium De Flux, Zaandam
  ZONDAG
zo 10-11-2019
10:00 – 16:00
Vogeltentoonstelling Gould Amadine
Partycentrum de Admiraal, Assendelft
zo 10-11-2019
10:30
Koffieconcert Zang en Vriendschap
Dorpshuis De Lepelaar, Jisp
zo 10-11-2019
10:30
Tai Chi les | Ik proef CHI
De Groote Weiver, Wormerveer
zo 10-11-2019
11:00 – 16:00
Hilde Wendt, Eus Muusers & Faysal Birlik exposeren collages, schilderijen, boekenleggers en edelstenen
Het Blauwe Pand, Zaandam
zo 10-11-2019
11:00
Rondleiding over het Hembrugterrein
Hembrug Museum, Zaandam
zo 10-11-2019
12:00 – 18:00
Duister Licht – kijkdozen project
BIND ruimte voor creatieviteit, Zaandam
zo 10-11-2019
12:00 – 14:30
Kliederkerk “op reis met Abraham naar het beloofde land “
Noorderkerk, Zaandam
zo 10-11-2019
12:00 – 17:00
Nieuwe expositie in het Theehuis | Verzameling in verscheidenheid
Theehuis Beeldentuin Zaandijk, Zaandijk
zo 10-11-2019
12:00
Speciale Monetwandeling met een duopresentatie en een drankje
Het Monet Atelier, Zaandam
zo 10-11-2019
13:00
Creatieve rondleiding door broedplaats De Hellema
Broedplaats Hellema, Zaandam
zo 10-11-2019
13:00
Openbare bridgedrive in Dorsphuis De Kwaker
Dorpshuis De Kwaker, Westzaan
zo 10-11-2019
13:00 – 16:00
Zaans Cultuurweekend | Gratis Workshop linosnede
Zaans Museum, Zaandam
zo 10-11-2019
13:30 – 16:30
Lezing en show van De Zaanse Kaper
Buurthuis De Vuister, Koog aan de Zaan
zo 10-11-2019
13:30
Vaarexcursie Trekvogels en overwinteraars
Bezoekerscentrum De Poelboerderij, Wormer
zo 10-11-2019
14:00 – 17:00
Danscafe Ginger, stijldansmiddag met de Zaanse Bigband en optreden van Marilyn Monroe
Dans Hotspot Van Kooten, Zaandam
zo 10-11-2019
14:00
Film | Puck & Hans – Made in Holland | met Q&A
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
zo 10-11-2019
14:30 – 16:30
Softjazz bij Saends Café
Zorgcirkel Saenden, Zaandam
zo 10-11-2019
14:30
Zondagmiddagconcert met Ronald Willemsen & Friends
Maria Magdalena kerk Wormer, Wormer
zo 10-11-2019
15:00 – 18:00
Nieuwe Huys Concert | André Kerver, Klarinet Ksenia Kouzmenko, Piano Erard Lucie Štěpánová, Cello.
Cultureel Centrum Bullekerk (Westzijderkerk), Zaandam
zo 10-11-2019
15:00
Open Podium De Rotonde
De Groote Weiver, Wormerveer
zo 10-11-2019
15:00
Samen Nederlands zingen bij FluXus
FluXus Muziekschool Pasveerzaal, Zaandam
zo 10-11-2019
15:00 – 16:00
Verkenning: Poëzie met Annelie David
Het HEM, Zaandam
zo 10-11-2019
15:30
The Timisela Brothers – Hotperdommenou! (reprise)
Zaantheater, Zaandam
zo 10-11-2019
16:00
Dolfje Weerwolfje en Foeksia de Miniheks (vanaf 6 jaar)
Zaantheater, Zaandam
zo 10-11-2019
16:00 – 17:00
Huiskamer-concert met Ken Stead (Can)
The Barn Studio, Zaandam
zo 10-11-2019
16:00 – 18:00
Jazz in De Lorzie met FBI Jazzband
Buurtcentrum De Lorzie, Wormerveer
zo 10-11-2019
16:00
Jazz Inverdan | Extra concert in het kader van Cultuurweekend
Doopsgezinde Vermaning Zaandam, Zaandam
zo 10-11-2019
16:00
Zaandam zingt | Witte zwanen, Zwarte zwanen
Noorderkerk, Zaandam
zo 10-11-2019
16:30
Film | Documentaire Aretha Franklin Amazing Grace
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
zo 10-11-2019
16:30
Five4Fun in De Kapiteinshut
De Kapiteinshut, Zaandam
zo 10-11-2019
16:45
Film | And Then We Danced
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
zo 10-11-2019
19:30
Film | Official Secrets
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
zo 10-11-2019
19:45
Film | Beats
Filmtheater De Fabriek, Zaandam