Agenda weekend 29 februari – 1 maart 2020

UNESCO Werelderfgoed Fort K'IJK

Zaterdag aan de Zaan  ERFGOED Rondleiding langs kookpotten en kanonnen in Fort K’IJK, JEUGD De planeet Aarde! (7+) in het Hemlab, MUZIEK Ernst Jansz & Band ‘De Neerkant’, Hazes Tribute met Summerland, Tribute to Black Sabbath, OPERA Opera Agrippina, De Parelvissers door de Staatsopera van Tartarstan, SCHRIKKELDAG in de Wereldwinkel, Rommelmarkt in De Bovenkruier, SPORTIEF Start To Run begint weer, THEATER Op en Top Vrouw en Dorcas presenteren Contrast, VARIA Glamour Bingo, De LeesFabriek met Jane Austen’s Emma, exposities en films 

za 29-02-2020
09:00
Start To Run begint weer
Atletiekvereniging Zaanland, Zaandam
za 29-02-2020
10:00 – 17:00
Expositie Lynda Smids | Landschappen en vogels
Het Blauwe Pand | Galerie Blauw, Zaandam
za 29-02-2020

zo 01-03-2020
10:00 – 17:00

Expositie Roland Drijver
Het Weefhuis, Zaandijk
za 29-02-2020
10:00 – 17:00
Schrikkeldag in de wereldwinkel
Wereldwinkel Zaandam, Zaandam
za 29-02-2020
10:00 – 14:00
Schrikkelrommelmarkt in De Bovenkruier
Buurtcentrum De Bovenkruier, Zaandam
za 29-02-2020

zo 01-03-2020
13:00 – 17:00

Expositie Mariet Molenaar bij Zaans Groen
Zaans Groen, Zaandam
za 29-02-2020
13:30 – 14:30
Rondleiding langs kookpotten en kanonnen in Fort K’IJK
Fort K’ijk bij Krommeniedijk, Uitgeest
za 29-02-2020
13:45
Film | Little Women
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
za 29-02-2020

zo 01-03-2020
14:00

Film | Spike en de magische steen
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
za 29-02-2020
15:00 – 16:30
De planeet Aarde! (7+) in het Hemlab
HEMLAB – Jeugdlab Zaandam, Zaandam
za 29-02-2020
16:15
Film | Beanpole
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
za 29-02-2020
16:30
Film | De beentjes van Sint-Hildegard
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
za 29-02-2020
18:30
Glamour Bingo bij De Hofjes
De Hofjes, Wormer
za 29-02-2020
18:45
De LeesFabriek | Jane Austen’s Emma
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
za 29-02-2020
19:00 – 23:30
Film | Opera | Agrippina
Pathé Zaandam, Zaandam
za 29-02-2020
19:00
Film | Parasite (black and white)
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
za 29-02-2020
20:00
Op en Top Vrouw en Dorcas presenteren Contrast
Nederlands Gereformeerde Kerk ‘De Wijngaard’, Wormer
za 29-02-2020
20:15
De Parelvissers | Staatsopera van Tartarstan
Zaantheater, Zaandam
za 29-02-2020
20:15
Roots aan de Zaan | Ernst Jansz & Band ‘De Neerkant’
FluXus Muziekschool Pasveerzaal, Zaandam
za 29-02-2020
20:30
Het eiland van mijn vader | Izaline Calister & Thijs Borsten
Zaantheater, Zaandam
za 29-02-2020
21:00
Hazes Tribute met Summerland
Koppie Bar, Assendelft
za 29-02-2020
21:00
Tribute to Black Sabbath met Sick Sabbath en Flamekeepe
De Groote Weiver, Wormerveer
za 29-02-2020
21:30
Film | Les Misérables
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
za 29-02-2020
21:45
Film | 1917
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
  ZONDAG
zo 01-03-2020
10:00 – 16:00
Vogelk­ijkda­gen bij Fort K’IJK
Fort K’ijk bij Krommeniedijk, Uitgeest
zo 01-03-2020
10:30
Ik proef CHI
De Groote Weiver, Wormerveer
zo 01-03-2020
10:30
Nivon lezing over reis door Nepal
Buurtcentrum De Pelikaan, Krommenie
zo 01-03-2020
10:30 – 11:30
Wobbelyoga workshop
Yogastudio Krommenie – voor Yoga & Ademcoaching, Krommenie
zo 01-03-2020
11:00 – 16:00
Expositie Dominika Kozak ‘Diepzeevissen en insecten’
Het Blauwe Pand | Galerie Blauw, Zaandam
zo 01-03-2020
11:00 – 12:30
Inschrijfworkshop: CacaoLab – Alles over chocolade
Zaans Gedaan Cacaolab, Zaandam
zo 01-03-2020
12:00 – 13:00
Ouder & Kind yoga (3 t/m 7 jaar)
Yogastudio Krommenie – voor Yoga & Ademcoaching, Krommenie
zo 01-03-2020
13:30
Bridgedrive De Vuister
Buurthuis De Vuister, Koog aan de Zaan
zo 01-03-2020
13:30
Excursie: Op zoek naar de eerste grutto
Bezoekerscentrum De Poelboerderij, Wormer
zo 01-03-2020
14:00
Balfolk dansworkshop met live-muziek van De Mars Houseband, Band Zonder Toekomst en Wouter en de Draak
De Groote Weiver, Wormerveer
zo 01-03-2020
14:00 – 16:00
Inschrijfworkshop DropLab – Uniek in Nederland
Zaans Gedaan Cacaolab, Zaandam
zo 01-03-2020
14:00
O&M Zaanstad Muziektheater speelt Ja zuster Nee zuster
De Stoomhal, Wormer
zo 01-03-2020
14:00
Poppenvoorstelling “ZEEbenen”
Buurtcentrum De Pelikaan, Krommenie
zo 01-03-2020
14:15
Film | Les Misérables
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
zo 01-03-2020
14:30
Hanneke Rouw & Sofia Vasheruk – Rachmaninoff / Brahms
De KunstGreep, Oostzaan
zo 01-03-2020
15:00
Homeward Dove | Leonard Cohen Tribute Band
De kerk van Krommeniedijk, Krommenie
zo 01-03-2020
15:00
Kidzark in Westerwatering
CBS Het Baken, Zaandam
zo 01-03-2020
15:00 – 17:00
Zaans Korenpalet 2020
Zaantheater, Zaandam
zo 01-03-2020
16:00 – 19:00
Big Band Tube en de koren Just for Fun en A3
Cultureel Centrum Bullekerk (Westzijderkerk), Zaandam
zo 01-03-2020
16:00
Jazz Inverdan | Mixing Memory and Desire
Doopsgezinde Vermaning Zaandam, Zaandam
zo 01-03-2020
16:30
Ed Vermeulen presenteert Rock ’n Roll, Blues, Country dansmuziek
De Kapiteinshut, Zaandam
zo 01-03-2020
16:30
Film | Little Women
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
zo 01-03-2020
16:30
ZaanFolk Sessie met folkgroep Sláinte
Café De Melterij, Wormerveer
zo 01-03-2020
16:30
Zangstuk ‘Micha’ in Cantatedienst
Vermaning Krommenie, Krommenie
zo 01-03-2020
16:45
Film | Truffel Liefde
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
zo 01-03-2020
17:00 – 21:00
Lazy Sunday
Centrum Bar, Zaandam
zo 01-03-2020
19:30
Film | Emma
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
zo 01-03-2020
19:45
Film | De beentjes van Sint-Hildegard
Filmtheater De Fabriek, Zaandam