Agenda vrijdag 16 oktober 2020

Tentoonstelling Jaap Stellaart (reserveren met tijdslot), Live Human Conditions, Hassan el Rahaui | Sterkte ! in Theater De Kaasfabriek, Freiwald’s Jumping World in het Burgemeester In’t Veldpark

vr 09-10-2020 – zo 25-10-2020
14:00 – 19:00
Freiwald’s Jumping World
Burgemeester In’t Veldpark, Zaandam
Vr 16-10-2020 – zo 18-10-2020
10:30
Chocoladeproefjes in het Zaans Museum
Zaans Museum, Zaandam
vr 16-10-2020
11:00 – 16:00
Feaz Workshops
Het Blauwe Pand | Galerie Blauw, Zaandam
vr 16-10-2020 – zo 18-10-2020
12:00 – 17:00
Tentoonstelling Jaap Stellaart (1920 – 1992)
Het Weefhuis, Zaandijk
vr 16-10-2020
12:30 – 15:30
Qigong Verdiepingscursus 2020 – De Lichtplaats
De Lichtplaats, Zaandam
vr 16-10-2020
13:00 – 17:00
Voorlees- en knutselmiddag bij De Veldmuis
Kinderboerderij De Veldmuis, Zaandam
vr 16-10-2020
13:30
Film | The Painted Bird
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
vr 16-10-2020 – zo 18-10-2020
13:30 – 16:00
Live Human Conditions (5x)
Museum of Humanity, Zaandam
vr 16-10-2020 – zo 18-10-2020
14:00
Film | Marona
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
vr 16-10-2020
14:00 – 17:00
Vrijdagmiddag Bridge in De Kwaker
Dorpshuis De Kwaker, Westzaan
vr 16-10-2020
16:30
Film | The Nest
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
vr 16-10-2020
16:45
Film | Buladó
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
vr 16-10-2020
19:00
Film | Antoinette dans les Cévennes
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
vr 16-10-2020
19:15
Film | On the Rocks
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
vr 16-10-2020
19:30 – 21:30
Hassan el Rahaui | Sterkte ! (2x)
Theater de Kaasfabriek, Wormer
vr 16-10-2020
21:30
Film | Corpus Christi
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
vr 16-10-2020
21:45
Film | Made in Italy
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
ZATERDAG  
za 17-10-2020
09:00
Start to Run begin bij AV Zaanland
Atletiekvereniging Zaanland, Zaandam
za 17-10-2020
09:30 – 13:30
OBW Natuurwerkochtend in het Westzijderveld
Molen De Schoolmeester, Westzaan
za 17-10-2020
14:00 – 17:00
Inloopmiddag met rondleiding expositie Oostzaanse kunstenaarsvereniging
De KunstGreep, Oostzaan
za 17-10-2020
14:15
Film | De beentjes van Sint-Hildegard
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
za 17-10-2020
15:00 – 17:00
Hemlab Kleurrijk Textiel
HEMLAB – Jeugdlab Zaandam, Zaandam
za 17-10-2020
15:30
Cyril Directie, Stefan Kruger en Joost Patocka | Masterclass over Grooves en drummen | LIVESTREAM
Podium De Flux, Zaandam
za 17-10-2020
16:30
Film | Corpus Christi
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
za 17-10-2020
16:45
Film | Made in Italy
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
za 17-10-2020
19:00
Film | Jeanne d’Arc
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
za 17-10-2020 – zo 18-10-2020
19:15
Film | Buladó
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
za 17-10-2020
19:45
Nieuwe Huys Concert | Mosa Trio
Doopsgezinde Vermaning Zaandam, Zaandam
za 17-10-2020
20:00
Eric Vaarzon Morel | Spaanse sporen
Cultureel Centrum Bullekerk (Westzijderkerk), Zaandam
za 17-10-2020
21:00
De Groote Weiver Livestream met Package of Goodies
De Groote Weiver, Wormerveer
a 17-10-2020
21:45
Film | Antoinette dans les Cévennes
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
za 17-10-2020
22:00
Film | On the Rocks
Filmtheater De Fabriek, Zaandam