Agenda donderdag 7 november 2019

Donderdag aan de Zaan: Cursus Uit de levens van denkende vrouwen over het werk van Carry van Bruggen, MUZIEK ‘The Voice Soulman’ Jimi Bellmartin in het Zaantheater, Jamsessie traditional Jazz en Dixieland in De Kapiteinshut, FILM Landelijke première And Then We Danced, TONEEL Lawrence of Arabia, VARIA Informatiebijeenkomst heup- of knievervanging en meer

do 07-11-2019
15:00
Film | Mjólk
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
do 07-11-2019
18:45
Informatiebijeenkomst heup- of knievervanging
ZMC Zaans Medisch Centrum, Zaandam
do 07-11-2019
19:30 – 21:00
Cursus: Uit de levens van denkende vrouwen
Gemeentehuis Zaanstad, Zaandam
do 07-11-2019
20:15
Film | Official Secrets
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
do 07-11-2019
20:15
‘The Voice Soulman’ Jimi Bellmartin – Best of Soul Classics
Zaantheater, Zaandam
do 07-11-2019
20:30
Film | Landelijke première: And Then We Danced
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
do 07-11-2019
20:30
Film | Rang-e Khoda | The Color of Paradise
De Groote Weiver, Wormerveer
do 07-11-2019
20:30
Jamsessie traditional Jazz / Dixieland
De Kapiteinshut, Zaandam
do 07-11-2019
20:30
Lawrence of Arabia – Marjolijn van Heemstra en Sadettin Kirmiziyüz
Zaantheater, Zaandam
  VRIJDAG
vr 08-11-2019
10:00 – 21:30
Landelijke Dag van de Mantelzorg
Zaanstad, Zaanstad
vr 08-11-2019
14:00
SvZ | Bingo in de Bovenkruier
Buurtcentrum De Bovenkruier, Zaandam
vr 08-11-2019
14:00
SvZ | Klaverjassen in Saenden
Zorgcirkel Saenden, Zaandam
vr 08-11-2019
15:00
Film | The Interpreter
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
vr 08-11-2019
19:30
The Ruggeds | Between us
Zaantheater, Zaandam
vr 08-11-2019
20:00
Buurtcafé in De Bovenkruier
Buurtcentrum De Bovenkruier, Zaandam
vr 08-11-2019
20:00
Newormerleans in Groos: JPK Band
Café Groos, Wormer
vr 08-11-2019
20:00
Orgelconcert Wybe Kooijmans in de Gtote Kerk Westzaan
Grote Kerk Westzaan, Westzaan
vr 08-11-2019
20:15
Toneel Hare Majesteit & Hare Zus
Watertoren, Assendelft 1566 PK
vr 08-11-2019
20:30
Maaike Ouboter – Voordat de tijd ons inhaalt
Zaantheater, Zaandam
vr 08-11-2019
20:30
Vrijdag en Sandifort | Voorlopig voor altijd
De KunstGreep, Oostzaan
vr 08-11-2019
21:00
Law, Minor Citizen & Captaim Clueless
De Groote Weiver, Wormerveer
vr 08-11-2019
21:30
Film | Documentaire Aretha Franklin Amazing Grace
Filmtheater De Fabriek, Zaandam
vr 08-11-2019
21:30
Julia Zahra – The Remedy Tour – Part 2
Podium De Flux, Zaandam
vr 08-11-2019
21:45
Film | Landelijke première: Beats
Filmtheater De Fabriek, Zaandam